Tenisová raketa DUNLOP SRIXON CV 3.0 F LS

NIŽŠÍ VÁHA, RYCHLOST A SÍLA Je lehčí a rychlejší než ostatní modely řady CV F. Tato raketa je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí zlepšovat svou hru, pro středně pokročilé až pokročilé hráče pokročilé juniory. Pevný rám poskytuje skvělou a živou odezvu při úderu. PRO hráči = AGNIESZKA RADWANSKA TECHNOLOGIE - Premium EVA materiál s vysokou elasticitou umístěný v klíčových oblastech rámu. Absorbuje energii po nárazu míče, tu pak po úderu vrací zpět a maximalizuje tak razanci úderu. - Materiál Sonic Core tlumením vibrací rámu zvyšuje komfort a kontrolu úderu. Větší Sweetspot: Paralerní postavení průchodek a strun vytváří větší zásahovou plochu (sweetspot) pro větší sílu, spin a pocit. Vysoká absorbce vibrací: Využití technologie přeměny tepelné energie. Výrazně vyšší tlumení vibrací bez zvýšení hmotnosti nebo snížení síly rámu. Zvýšení stability: Vysoce elastický y carbon přidaný do rámu snižuje vibrace a a zvyšuje stabilitu úderu při zásahu míče mimo střed plochy rakety.
Zobrazit více
0 %
od 2 548 CZK
katalogové číslo: 10266401
záruka:24 měsíců
výrobce:DUNLOP
cena bez DPH:2 106 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze
NIŽŠÍ VÁHA, RYCHLOST A SÍLA
Je lehčí a rychlejší než ostatní modely řady CV F. Tato raketa je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí zlepšovat svou hru, pro středně pokročilé až pokročilé hráče pokročilé juniory. Pevný rám poskytuje skvělou a živou odezvu při úderu.

PRO hráči = AGNIESZKA RADWANSKA

TECHNOLOGIE

- Premium EVA materiál s vysokou elasticitou umístěný v klíčových oblastech rámu.
Absorbuje energii po nárazu míče, tu pak po úderu vrací zpět a maximalizuje tak razanci úderu.
- Materiál Sonic Core tlumením vibrací rámu zvyšuje komfort a kontrolu úderu.

Větší Sweetspot: Paralerní postavení průchodek a strun vytváří větší zásahovou plochu (sweetspot) pro větší sílu, spin a pocit.

Vysoká absorbce vibrací: Využití technologie přeměny tepelné energie. Výrazně vyšší tlumení vibrací bez zvýšení hmotnosti nebo snížení síly rámu.

Zvýšení stability: Vysoce elastický y carbon přidaný do rámu snižuje vibrace a a zvyšuje stabilitu úderu při zásahu míče mimo střed plochy rakety.
Hlava100 sq.inch./ 645 cm2
struny16 x 19
rám23 - 26- 23 mm
Délka27 inch./ 686 mm
váha nevypletená285 g
Vyvážení325 mm
tuhost RA70
KonstrukcePremium Graphite
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
Přidat recenzi

Tato cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost na našem e-shopu a odstraňovat případné chyby, které se při procházení webu naleznou.

Souhlasím
Nesouhlasím