Tenisový výplet YONEX PolyTour SPIN G - 200 m, Barva oranžová

Firma Yonex přichází na trh s novým tenisovým výpletem Poly Tour Spin G 125, který je vhodný především pro hráče s razantními údery doprovázené velkým spinem. Nový výplet Poly Tour Spin G 125 je tvořen novou strukturou polyesterových monovláken technologie Giga Spin Structure, které snižují namáhání nejvíce vytížených partií těla jako je loket, zápěstí a rameno. Tato nová technologie zároveň umožňuje hráči odehrát údery s maximální rotací a to díky tzv. provedení Pentagon, kdy je větší část výpletu v kontaktu s míčem, který tak můžete odehrát s výrazně vyšší rotací a razancí při stejné kontrole úderu. U tohoto výpletu došlo k navýšení úrovně snapbacku – při každém kontaktu míče s výpletem dojde k prohnutí strun a jejich následnému navrácení do původní polohy za vzniku rotace míče – o 20 % oproti našemu bestselleru Yonex Poly Tour Pro 125 a zvýšení rychlosti snapbacku o 23 %. To vše ještě zvyšuje razanci úderu a vyššího spinu. Poly Tour Spin G 125 je výplet vhodný pro hráče s razantními údery od základní čáry. Made in Japan
Zobrazit více
0 %
3 899 CZK
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: KHS200G-503
EAN: 4549317377031
záruka:24 měsíců
výrobce:Yonex
cena bez DPH:3 222 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Firma Yonex přichází na trh s novým tenisovým výpletem Poly Tour Spin G 125, který je vhodný především pro hráče s razantními údery doprovázené velkým spinem.

Nový výplet Poly Tour Spin G 125 je tvořen novou strukturou polyesterových monovláken technologie Giga Spin Structure, které snižují namáhání nejvíce vytížených partií těla jako je loket, zápěstí a rameno. Tato nová technologie zároveň umožňuje hráči odehrát údery s maximální rotací a to díky tzv. provedení Pentagon, kdy je větší část výpletu v kontaktu s míčem, který tak můžete odehrát s výrazně vyšší rotací a razancí při stejné kontrole úderu.

U tohoto výpletu došlo k navýšení úrovně snapbacku – při každém kontaktu míče s výpletem dojde k prohnutí strun a jejich následnému navrácení do původní polohy za vzniku rotace míče – o 20 % oproti našemu bestselleru Yonex Poly Tour Pro 125 a zvýšení rychlosti snapbacku o 23 %. To vše ještě zvyšuje razanci úderu a vyššího spinu. Poly Tour Spin G 125 je výplet vhodný pro hráče s razantními údery od základní čáry. Made in Japan

průměr1.25 mm
Délka200 m
Kontrola úderu4
barvačervená / oranžová
Životnostodolnost struny
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
Přidat recenzi

Tato cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost na našem e-shopu a odstraňovat případné chyby, které se při procházení webu naleznou.

Souhlasím