Tenisový výplet YONEX PolyTour REV 130 - 12 m - oranžový

POLYTOUR REV je osmihranný výplet určený především pro hráče hrající od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) – speciální výrobní metoda, při které jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny a tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry. POLYTOUR REV v kombinaci s šestou generací tenisových raket VCORE přináší o 4.6 % větší spin a o 6.2 % vyšší rychlost. Po měsíčním testovacím období si POLYTOUR REV zachoval dlouhodobě stejné napětí strun, což významně přispívá ke kontrole úderů. Vybraní hráči výplet hodnotí kladně zejména pro jeho skvělou kontrolu a znatelný rozdíl v rotaci. Vyplétači tento výplet hodnotí pozitivně pro jeho snadné vyplétání.
Zobrazit více
0 %
399 CZK
Dočasně nedostupné
záruka:24 měsíců
výrobce:Yonex
cena bez DPH:330 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

POLYTOUR REV je osmihranný výplet určený především pro hráče hrající od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem.

Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) – speciální výrobní metoda, při které jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny a tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

POLYTOUR REV v kombinaci s šestou generací tenisových raket VCORE přináší o 4.6 % větší spin a o 6.2 % vyšší rychlost. Po měsíčním testovacím období si POLYTOUR REV zachoval dlouhodobě stejné napětí strun, což významně přispívá ke kontrole úderů.

Vybraní hráči výplet hodnotí kladně zejména pro jeho skvělou kontrolu a znatelný rozdíl v rotaci.

Vyplétači tento výplet hodnotí pozitivně pro jeho snadné vyplétání.

průměr1.30 mm
Délka12 m
barvaoranžová
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
Přidat recenzi

Tato cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost na našem e-shopu a odstraňovat případné chyby, které se při procházení webu naleznou.

Souhlasím
Nesouhlasím